Články a komentáře

Café Industrial pokřtí Ostrovy v Parníku, ale také v Praze - MS Deník 25. 1. 2011

Křest nového alba ostravské skupiny Café Industrial, které nese název Ostrovy, se uskuteční 8. února v ostravském klubu Parník a o den později v pražském klubu Rybanaruby.

Křest proběhne za účasti hvězdných hostů, k nimž patří mimo jiné Peter Binder, fenomenální muzikant slovenského původu, jenž je jeho hudebním producentem, či Marcela Kučová. Producentem cédéčka se stal Tomáš Zeno Václavík.
Debutové album obsahuje dvanáct písní těžko přesně žánrově zařaditelných. Písně z Ostrovů proplují skrz nastražené uši posluchačů, aby jejich mysl přenesly do světa klidu, kde všechno může být trochu jiné než ve skutečnosti, kde špatný konec není cílem běhu věcí, a kde člověk má čas ve svých rukou a ne naopak.
(hla)