Články a komentáře

Nový systém předprodeje

Milí návštěvníci Klubu Parník. I v letošním roce jsme pro vás sjednali koncerty skvělých hudebních osobností nejen české, ale i zahraniční klubové scény. Zavádíme také jednu novinku pro zlepšení vašeho komfortu, a to rezervaci a prodej vstupenek ke stolu, který si vyberete. Tento systém je už aplikován a funkční je na koncerty od února. Některé koncerty zůstanou v režimu „kino“ vzhledem k větší kapacitě, ale většina koncertů bude mít adresný prodej na konkrétní místo. Věříme, že se tato služba osvědčí a vám přinese větší pohodlí a odpadne tak starost jít do klubu v předstihu a bojovat o místo. V brzké době také umožníme platbu online přes platební bránu a tímto už nebudete muset chodit pro vstupenky do předprodeje a po zaplacení si ji můžete vytisknout doma. Přejeme hodně hezkých zážitků.