Emma Larsson Quartet
16.10.2019 (st)19:00
Emma Larsson má bezchybný timing, bezvadné frázování, skvělé napojení na publikum a vrozený dar vědět, kdy ubrat a kdy naopak přidat na výrazu, původem švédka je V New Yorku je stabilně obklopena prvotřídní kapelou – její americké kvarteto můžete pravidelně slyšet na vystoupeních v nejlepších jazzových klubech ve městě, jako jsou Blue Note, Miles' Café a Zinc Bar. „Emma představuje novou sortu zpěváků, kteří tlačí hranice jazzových vokálů přes okraj post-bopových konvencí do říše, kam před nimi ještě nikdo nedoputoval.“ – All About Jazz. Na evropském turné doprovodí Emmu osvědčení a ve středoevropském kontextu výjimeční hráči: americký pianista rakouského původu Walter Fischbacher, český kontrabasista Jan Kořínek a bubeník Thomas Esch.