Michal Pavlíček Trio
12.11.2019 (út)19:00
Koncert rockového kytarového mága s kapelou. Vydal přes 70 nosičů CD a DVD. Získal mnoho ocenění i několik zlatých desek. Desítky let znají příznivci domácí rockové hudby Michala Pavlíčka coby kytarového virtuóza. Rovnocennou složkou jeho hudební osobnosti je ovšem i jeho autorský potenciál. Jeho DVD Beatová síň slávy se stalo double-platinové a získalo hudební cenu Anděla. V roce 2016 vstoupil do síňě slávy a získal cenu Anděla za celoživotní tvorbu. Výrazná osobnost a spolutvůrce rockového Pražského Výběru. Je zakladatelem a autorem hudby skupiny Stromboli. Působí též ve formacích BSP, Trio a Supergroup. Jeho píseň Země vzdálená s textem Ivana Hlase se stala jedním z hitů devadesátých let. Jako autor a interpret se podílel na CD Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a dalších.