VANUA 2
2.4.2020 (čt)19:00
Velká naděje domácí hudební scény, „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka Teviho, energické koncerty a chytlavý pop-rockový repertoár v angličtině. Kapela Vanua 2 vznikla na základech legendárního Hladíkova Blue Effectu a přestože se jedná o novější jméno na české hudební scéně, daří se jí vyprodávat koncerty. Pod jejich prvním albem je podepsaný producent Boris Carloff, který říká, že už z demonahrávek poznal, že kapela má velký potenciál, který umocňuje charismatický hlas Yannicka. Skupinu tvoří rytmika legendárního Blue Effectu, bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil. Trojici muzikantů doplnil kytarista Roman Helcl (Anna K., November 2nd) a kytarista a zpěvák Yannick Tevi.