Yvonne Sanchez Band
18.10.2021 (po)19:00
Koncert známé polsko-kubánské vokalistky s medově sametovým hlasem, která okouzlila obecenstvo po celém světě, zazpívá v klubu Parník! Uslyšíte jak jazzové standardy a brazilskou hudbu, tak soulové autorské skladby z alba My Garden, které vyšlo u labelu Warner Music. V doprovodné skupině Yvonny Sanchez excelují přední hráči české jazzové scény. V roce 1998 získává ocenění Vokalistka roku, udílenou Českou jazzovou společností. V roce 2001 vydává debutové album pod názvem Invitation, díky kterému byla později nominována na cenu Anděl 2002 v kategorii Jazz & blues. Její první album bylo nahráno společně se skupinou Robert Balzar Trio. Tím však její spolupráce s vůdčí postavou českého jazzového kontrabasu nekončí a Robert Balzar se stal producentem dalšího CD s názvem My garden. Yvonne Sanchez – zpěv, Jonathan Ramirez – akustická. kytara a vokály, Robert Balzar – kontrabas, Daniel Bulatkin – piano. Zakoupením vstupenky na akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky pro vstup v souladu s aktuálním mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky. Upozorňujeme, že koncert bude realizován v souladu s podmínkami, které budou platné v den konání koncertu. Vždy se budeme řídit aktuálně platnými vládními či hygienickými nařízeními. V PRODEJI POUZE OMEZENÝ POČET VSTUPENEK Z DŮVODŮ REFLEKTUJÍCÍCH NA OMEZUJÍCÍ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, VZTAHUJÍCH SE K OMEZENÍ POČTU DIVÁKŮ NA KULTURNÍCH AKCÍCH!!!