Ondřej Ruml – One Man Show Nahubu
6.11.2021 (so)19:00
One Man Show Nahubu je ojedinělý projekt, protože zpěvák si veškerou hudbu vytváří sám pouze svým hlasem. Nejedná se o klasické hudební vystoupení, ale spíše o unikátní a zábavné propojení divadla a hudby. "Nepopírám, že velkou inspirací je mi Bobby McFerrin, jen jdu trochu jinou cestou, protože k tomu ještě používám přístroj looper, za pomoci, kterého nahrávám svým hlasem smyčky, a tak vznikají vícehlasé písně." říká Ondřej, který byl za svůj poslední počin, album Nahubu, nominován na zpěváka roku v prestižní hudební anketě Ceny Anděl 2017 a získal ocenění Zpěvák roku v anketě Žebřík. Zakoupením vstupenky na akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky pro vstup v souladu s aktuálním mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky. Upozorňujeme, že koncert bude realizován v souladu s podmínkami, které budou platné v den konání koncertu. Vždy se budeme řídit aktuálně platnými vládními či hygienickými nařízeními. V PRODEJI POUZE OMEZENÝ POČET VSTUPENEK Z DŮVODŮ REFLEKTUJÍCÍCH NA OMEZUJÍCÍ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, VZTAHUJÍCH SE K OMEZENÍ POČTU DIVÁKŮ NA KULTURNÍCH AKCÍCH!!!