HUDEBNÍ KLUB V CENTRU OSTRAVY

KONTAKT:E-mail: info@klub-parnik.cz , tel.: 596 138 793

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK v Klubu Parník.Tel: 596 138 937

Po - Pá8.00 - 17.00

Vstupenky si také můžete zakoupit prostřednictvím webových stránek Klubu Parník.

Možnost platby platebními kartami:

Rezervaci  míst vzhledem k malé kapacitě sálu neprovádíme.

Klub Parník je provozován Centrem kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, p. o.

Klub Parník je umístěn v přízemí vily na Sokolské třídě v centru Ostravy. Jedná se o klub, kde se pořádají většinou poslechové koncerty. K dispozici  je  bar s klasickým občerstvením. V letních měsících je otevřena terasa. Klub má bezbariérový přístup.

Parník zahájil svou koncertní činnost v dubnu 1996, pódium pokřtil Peter Lipa s kapelou, toho pak vystřídala americká formace Adam Holzman Band (pianista legendárního trumpetisty Milese Davise) a odehrála koncert, na který se vzpomíná dodnes.
Zpočátku se klub zaměřoval převážně na jazzovou tvorbu, postupem času se otevřel skoro všem hudebním žánrům.

V současné době se zde koná zhruba 200 koncertů ročně a na pódiu se každoročně vystřídá celá "špička" české a slovenské klubové scény.

Pořádáme bluesové a jazzové festivaly, v prostorách klubu se natáčel pořad České televize Sešli se a spolupracovali jsme také na pořadu České televize Ladí, Neladí.Dále spolupracuje při pořádání koncertů s  Agharta Jazz Centrem, Alliance Francaise, British Consul.