Program Klubu

Libor Šmoldas Trio

Datum akce:23.10.2017Začátek akce:20:00
Vstupné:220,-Místo akce:Parník
Ve svém New Yorském triu se Libor Šmoldas představuje společně s rytmikou absolutní světové jazzové špičky. Oba jsou žijícími jazzovými legendami, o generaci starší američané bubeník Adam Nussbaum a kontrabasista Jay Anderson doprovázeli takové legendy mezi které lze zařadit Michaela Breckera, Tootse Thielemanse, Marii Schneider, Boba Mintzera, Eliane Elias, Stana Getze, Mika Sterna, Johna Scofielda, Johna Abercrombie, Joe Lovana, Lee Konitze, Sonnyho Rollinse. Mezi nejazzové muzikanty se kterými spolupracují dokonce nechyběli Frank Zappa či Tom Waits! Nejedná se o pouhý jednorázový projekt, trio má za sebou již několik turné v Evropě a USA a Šmoldas společně s Nussbaumem a Andersonem vydavají již své druhé album. Festival Ostrava Jazz Nights. Koncert je pořádán za finanční podpory Statutárního města Ostravy.

.