Program Klubu

Neil Zaza (USA)

Datum akce:14.2.2018Začátek akce:19:00
Vstupné:200,-Místo akce:Parník
Klub Parník představí krále světového melodického rocku. Americký kytarista známý zejména svou speciální technikou, stejně jako kombinováním klasických a moderních kytarových prvků. Kromě svých vlastních aktivit a koncertů je často vyhledávaným koncertním spoluhráčem světových mistrů jako Steve Vai , Dweezel Zappa či Joe Satriani, které doprovází na turné při živých přehlídkách. Metalová část rockové veřejnosti si ho také pamatuje jako člena skupiny Firehouse. Jeho klubové vystoupení s vlastní kapelou je příslibem k nevšednímu zážitku. Neil Zaza (kytara), Walter Cerasani (basa), Enrico Cianciusi (bicí). Festival Ostrava Jazz Nights. Koncert je pořádán za finanční podpory Statutárního města Ostravy.

.