Program Klubu

Vladivojna La Chia & 4trio

Datum akce:29.11.2017Začátek akce:20:00
Vstupné:200,-Místo akce:Parník
4trio je zkratka pro čtyřčlenné akustické trio zpěvačky a skladatelky Vladivojny. Kapela s desetiletou tradicí je výjimečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo. Vladivojna se svým 4triem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik sehraným a dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci… Součástí tohoto 4ria jsou: brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger,výrazná viollončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, a charismatická chansonová zpěvačka Sylvie Bee. Vladivojna do Parníku přiveze svůj aktuální program kde představí své nové písně složené pro film 8 hlav šílenství, který bude mít premiéru v říjnu. Toto album složené z písní inspirované filmem vyjde 13.října u Supraphonu.

.